Пергольні системи для терас
Пергольні системи являють собою автоматизовані конструкції, які складаються з комбінованих модулів. Основне призначення перголи для терас – перетворення зовнішнього простору навколо будинку з метою підвищення рівня комфорту.
PERGOLA | SYSTEMS
Особливості пергольних систем
для терас
Пергола з італійської перекладається як прибудова. Спочатку це був навіс із живих витких рослин, що знаходився на терасах для візуального розмежування простору. Сьогодні вид конструкції значно трансформувався, а операційний ряд поповнився. Фахівці нашої компанії швидко підберуть відповідний варіант дизайну із запропонованих позицій в каталозі. Також Ви можете замовити розробку персонального проекту (розмір і стилістика обговорюються в індивідуальному порядку).
Надійно захищають від сонця, не сильного вітру та дощу;
Передбачають автоматичне керування;
Функціональні пергольні системи дозволяють розширити корисну площу житлового приміщення.
Перголи (Україна) не тільки елегантно виглядають і органічно вписуються в будь-який екстер'єр, а й практичні:
Індивідуальний підхід до клієнта
З допомогою пергольних систем легко створюється затишна тераса навіть в самих обмежених умовах. Багатоквартирні будинки, так чи інакше, передбачають суворе обмеження простору. Щоб створити справжній оазис посеред мегаполіса, необхідно просто купити і встановити на даху перголу. Однак важливо розуміти, що за рахунок високого рівня зовнішніх природних факторів, звичайна маркіза не підійде – рекомендуються ті конструкції, які мають підвищену вітростійкість. Всі пергольні системи Interior Plus (Alto, Vizion) виконані з особливо міцних, екологічно чистих матеріалів, стійких до корозії.
Визначаємося з дизайном конструкції, її розміром, матеріалом даху. Враховуючи дані про специфіку місця монтажу, фахівець створить докладне креслення, за яким буде відбуватися виготовлення пергольної системи і її монтаж.
Проектування
Підготовка фундаменту
Поверхню потрібно розрівняти, нанести мітки відповідно до креслення.
Правильне розміщення
Ключовий етап, який варто довірити професіоналам Interior Plus, через те, що від правильності виконання цієї операції буде залежати функціональність виробу.
Завершення
Перевірка синхронізації всіх частин системи і додатковий декор за бажанням є заключною стадією.
Алгоритм установки
в багатоквартирному будинку
Процес фактичного монтажу відбувається послідовно:
4
3
2
1

Залишились питання?

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
Якщо ви хочете поставити запитання прямо зараз, зателефонуйте нам:
+38-048-734-77-75

КОНТАКТИ

3D візуалізація - подарунок, який допоможе прийняти правильне рішення і підкоригувати процес роботи, щоб отримати оптимальний результат відповідно до задуманого.
Чи готові ви обговорити проект майбутньої перголи?
3D візуалізація - подарунок, який допоможе прийняти правильне рішення і підкоригувати процес роботи, щоб отримати оптимальний результат відповідно до задуманого.
Чи готові ви обговорити проект майбутньої перголи?
Interior Plus співпрацює з провідними виробниками матеріалів.
Партнери
Зв'яжіться з нами